دانشگاه هرمزگان
ارتباط‌باصنعت آزمایشگاه مرکزی کتابخانه مرکزی هیأت علمی مجتمع دانشگاهی میناب آموزش های آزاد نهاد رهبری
EnAr ورود 0

مراسم یادبود

برگزاری مراسم گرامیداشت شهادت حضرت آیت الله رئیسی رئیس جمهور شهید و همراهان شان

برگزاری مراسم گرامیداشت شهادت حضرت آیت الله رئیسی رئیس جمهور شهید و همراهان شان

مراسم گرامیداشت شهادت حضرت آیت الله رئیسی رئیس جمهور شهید و همراهان شان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، هیات رئیسه دانشگاه هرمزگان، روسای دانشگاه های استان، مسئولین بسیج دانشجویی استان، اساتید و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد .

دکتر ظهیری نیا رئیس دانشگاه هرمزگان در ابتدای این مراسم گفت: حضرت آیت الله رئیسی، همانگونه که رهبری معظم فرمودند رئیسی عزیز خستگی نمی شناخت.  شهید آیت‌الله رئیسی مجاهد فی سبیل‌الله و مدیر پرتلاش و کارآزموده و مردمی بودند و در راه مجاهدت‌های بزرگ پا گذاشتند و نشان قبول مجاهدت خود را از خداوندمتعال در شب میلاد امام مهربانی ها دریافت کردند و به درجه رفیع شهادت رسید.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس نیز با اشاره به خدمت صادقانه و خستگی ناپذیر آیت الله رئیسی به مردم ایران اسلامی، گفت: مردم معیارهای انقلابی بودن را در عملکرد رئیس جمهور شهید دیدند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی‌زاده افزود: خدمت رئیس جمهور فقید شهید آیت الله رئیسی به ایران اسلامی همراه با عشق به مردم بود و ایشان در عمل نشان داد همواره ولایت‌پذیر و تابع فرمایشات رهبر معظم انقلاب هستند.

وی تصریح کرد: شهید آیت الله رئیسی رئیس جمهور فقید ایران نشان داد که می‌توان سیاستمداری با اخلاق بود.

امام جمعه بندرعباس همچنین با اشاره به خدمت بی منت رئیس جمهور شهید به مردم و محرومان جامعه اظهار کرد: این خدمت به مردم فهماند که در انتخابات پیش رو برای تعیین رئیس جمهور جدید باید معیارهای انقلابی و ارزشی بودن را درنظر داشته باشند.

حجت الاسلام عبادی‌زاده در ادامه به حضور پرشور و میلیونی مردم در تشییع و خاکسپاری رئیس جمهور شهید و همراهانش اشاره کرد و گفت: حماسه حضور مردم، همه نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرد.

10
بازدید امروز: 6    بازدید کل: 1106
captcha